do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana


Firma Informatyczna PIM s.c.

os. Piastów 65/U8A
31-625 Kraków
Dzielnica: Nowa Huta

kom. 507 063 698
kom. 607 707 152
tel. 12 292 24 82

e-mail: kp@pim.krakow.pl
e-mail: ko@pim.krakow.pl
strona www: www.pim.krakow.pl
e-sklep: www.FiskalLine.pl

Serwis

Serwisujemy kasy fiskalne i urządzenia z dojazdem do klienta na terenie wszyskich dzielnic Krakowa: Podgórze, Bieżanów-Prokocim, Łagiewniki, Dębniki, Zwierzyniec, Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Grzegórzki, Czyżyny.

A także na terenie okolicznych miejscowości: Wieliczka, Zielonki, Zabierzów, Liszki, Skawina, Mogilany, Niepołomice, Gdów, Biskupice, Kłaj.

Program fiskalny Insert

Terminale płatnicze

Poradnik fiskalny


Novitus Nano E

Posnet Thermal HD

Subiekt GT

Przegląd kas fiskalnych co ma do wyboru przedsiębiorca w 2019 roku

 

Kasy dopasowane do potrzeb przedsiębiorców - kategorie kas fiskalnych

W zależności od wielkości oraz specyfiki firmy, która zobowiązana jest do prowadzenia rejestracji z wykorzystaniem kasy fiskalnej, dobierany jest odpowiedni model urządzenia. Istotne jest, by sprzęt był prosty w obsłudze spełniał wymogi zgodne z ustawą oraz nie nadwyrężył zbyt mocno budżetu firmy. Przedsiębiorstwa mają do wyboru następujące urządzenia: 

  • Wygodne i mobilne małe kasy fiskalne


Małe gabaryty sprzętu fiskalnego oraz mobilność to cechy doceniane w takich typach działalności, jak: restauracje, taksówki, parkingi, targowiska, hale targowe itp. Wtedy też wymagane jest urządzenie małe, wydajne i możliwie najprostsze w obsłudze. Dla tych branż idealnie nadają się mobilne kasy fiskalne marki Farex (modele Bursztyn E, Bursztyn KF03, Perła, Perła E), Torell (model Mercury 130F), Aclas (przenośne modele Korba, Kos), Datecs (modele Maluch Eko, Maluch Plus, Semi Eko, Semi Plus), Elzab (model K10), Emar Nova, Fawag Lite, Novitus (model Plus E, przenośna kasa Nano E) oraz Posnet (przenośne modele Ergo, Posnet Mobile HS EJ).  

-POSNET-MOBILE-HS-EJ

  • Rozwiązania dla średniej wielkości firmy (sklepy)


Firmy o średniej wielkości, takie jak sklepy, czy hurtownie wymagać będą bardziej zaawansowanych urządzeń do rejestracji sprzedaży. Doskonały sprzęt, który ceniony jest przez sprzedawców prowadzących działalność o średniej wielkości, to urządzenia firmy Posnet (modele Bingo HS EJ oraz Revo), Novitus (modele Next i Sento E) oraz kasa Jota E 4K PLU marki Elzab.  

  • Zaawansowane kasy systemowe


Systemowe kasy dla przedsiębiorców zapewniają wiele dodatkowych funkcji i są to rozwiązania dla dużych firm. Urządzenia przede wszystkim współpracują z innymi kasami. W jednym systemie sprzedaży połączone są także z programem magazynowym. Tego typu sprzęt komunikuje się z serwerem online i posiada ogromną pamięć dla bazy towarowej (nawet do 120 000 towarów!). Kasy systemowe zapewniają także takie wygodne opcje, jak obsługa krat lojalnościowych, wykonywanie opłat za rachunki, sprzedaż doładowań oraz wiele innych. Cenione przez klientów systemowe rozwiązania fiskalne, to kasy marki Elzab (modele Delta Max E 40K oraz Sigma) oraz kasa Novitus Next wyposażona w wygodny tablet.  

  • Kasy fiskalne online

Zmieniające się przepisy stopniowo wprowadzają kasy fiskalne online do firm rejestrujących sprzedaż. Urządzenia online za pośrednictwem internetu łączą się z Centralnym Rejestrem Kas dostarczając szczegółowych danych (paragony, raporty, niefiskalne dokumenty itp.). Zaawansowane kasy fiskalne online spełniające wymogi prawne to następujące sprzęty: Elzab K10 Onlin, Farex Pro 300 Online, Fawag Lite Online, Datecs WP-50 Online, Posnet Ergo Online oraz dwa modele marki Novitus - Nano Online oraz Sento Online.

  • Kasy fiskalne On-Line READY

Rynek dostosowuje rozwiązania do potrzeb, dlatego też w sprzedaży dostępne są modele online ready. Urządzenia te nie są kasami online, jednakże producent umożliwia modernizację sprzętu do wersji online w ramach gwarancji. Kasy fiskalne online ready to sprzęt dla firm, które obecnie nie mają obowiązku stosowania kasy online, jednakże taki wariant może pojawić się w przyszłości. Doskonałe modele online ready, to kasy marek Elzab (Mera + TE FV, K10, Jota E 4K PLU) oraz Novitus (Plus E oraz Novitus Nano E).

FiskaLine.pl - nowoczesne kasy dla każdej branży

Zakup odpowiedniej kasy może sprawić problem, dlatego też warto skorzystać z oferty FiskaLine.pl - sklepu prowadzonego przez firmę PIM s.c. Przedsiębiorstwo to znajduje się w Krakowie i oferuje duży wybór kas fiskalnych dla każdej z branż. Firma prowadzi także profesjonalne doradztwo oraz pomoc w dostosowaniu urządzeń. FiskaLine.pl to także atrakcyjne ceny i dostęp do najlepszych kas renomowanych producentów w jednym miejscu.

 

Zobacz też: Zwolnienie z kasy fiskalnej - rozporządzenie

Ostatnio na blogu
Czym się różni czytnik kodów od kolektora danych?

Czytnik kodów i kolektor danych to urządzenia powszechnie wykorzystywane w handlu do odczytywania kodów kresowych znajdujących się na produktach. Choć bywają ze sobą mylone, to warto wiedzieć, że oba urządzenia nie są ze sobą tożsame. Czym się od siebie różnią? O tym w artykule!

Zawieszenie działalności: co z przeglądem kasy fskalnej?

Przedsiębiorcy przysługuje prawo do zawieszenia działalność gospodarczej - w dowolnym momencie i bez względu na przyczynę. Z możliwości tej chętnie korzystają właściciele firm borykający się z trudnościami finansowymi czy też prowadzący działalność sezonową. Czy podlegają oni zwolnieniu z ustawowego przeglądu kasy fiskalnej? Jakie są ich obowiązki w tym zakresie po wznowieniu działalności? Jak często powinni dokonywać przeglądu kasy? Ile przyjdzie im zapłacić za serwis? Wyjaśniamy!

Podatek VAT w gastronomii: czy to się opłaca?

Rozpoczynając działalność gastronomiczną, tak jak w przypadku każdego innego biznesu, musisz wybrać formę opodatkowania, czyli zdecydować, jak będziesz się rozliczać z podatku dochodowego. Kolejna decyzja dotyczy podatku VAT. Możesz skorzystać ze zwolnienia podmiotowego albo zarejestrować się na potrzeby VAT. Które rozwiązanie jest lepsze? Czy VAT w gastronomii się opłaca?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl