do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
 1. Kasy Fiskalne
 2. Drukarki Fiskalne
 3. Drukarki Niefiskalne
 4. Terminale Płatnicze Rok za darmo!
 5. Wagi
 6. Terminale POS
 7. Oprogramowanie
 8. Czytniki kodów kreskowych
 9. Szuflady kasowe
 10. Metkownice
 11. Kolektory Danych
 12. Blog


Firma Informatyczna PIM s.c.

os. Piastów 65/U8A
31-625 Kraków
Dzielnica: Nowa Huta

kom. 507 063 698
kom. 607 707 152
tel. 12 292 24 82

e-mail: kp@pim.krakow.pl
e-mail: ko@pim.krakow.pl
strona www: www.pim.krakow.pl
e-sklep: www.FiskalLine.pl

Serwis

Serwisujemy kasy fiskalne i urządzenia z dojazdem do klienta na terenie wszyskich dzielnic Krakowa: Podgórze, Bieżanów-Prokocim, Łagiewniki, Dębniki, Zwierzyniec, Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Grzegórzki, Czyżyny.

A także na terenie okolicznych miejscowości: Wieliczka, Zielonki, Zabierzów, Liszki, Skawina, Mogilany, Niepołomice, Gdów, Biskupice, Kłaj.

Program fiskalny Insert

Terminale płatnicze

Poradnik fiskalny


Novitus Nano E

Posnet Thermal HD

Subiekt GT Urządzenia według działalności

Przegląd kas fiskalnych co ma do wyboru przedsiębiorca w 2019 roku

 

Kasy dopasowane do potrzeb przedsiębiorców - kategorie kas fiskalnych

W zależności od wielkości oraz specyfiki firmy, która zobowiązana jest do prowadzenia rejestracji z wykorzystaniem kasy fiskalnej, dobierany jest odpowiedni model urządzenia. Istotne jest, by sprzęt był prosty w obsłudze spełniał wymogi zgodne z ustawą oraz nie nadwyrężył zbyt mocno budżetu firmy. Przedsiębiorstwa mają do wyboru następujące urządzenia: 

 • Wygodne i mobilne małe kasy fiskalne


Małe gabaryty sprzętu fiskalnego oraz mobilność to cechy doceniane w takich typach działalności, jak: restauracje, taksówki, parkingi, targowiska, hale targowe itp. Wtedy też wymagane jest urządzenie małe, wydajne i możliwie najprostsze w obsłudze. Dla tych branż idealnie nadają się mobilne kasy fiskalne marki Farex (modele Bursztyn E, Bursztyn KF03, Perła, Perła E), Torell (model Mercury 130F), Aclas (przenośne modele Korba, Kos), Datecs (modele Maluch Eko, Maluch Plus, Semi Eko, Semi Plus), Elzab (model K10), Emar Nova, Fawag Lite, Novitus (model Plus E, przenośna kasa Nano E) oraz Posnet (przenośne modele Ergo, Mobile HS EJ).  

 • Rozwiązania dla średniej wielkości firmy (sklepy)


Firmy o średniej wielkości, takie jak sklepy, czy hurtownie wymagać będą bardziej zaawansowanych urządzeń do rejestracji sprzedaży. Doskonały sprzęt, który ceniony jest przez sprzedawców prowadzących działalność o średniej wielkości, to urządzenia firmy Posnet (modele Bingo HS EJ oraz Revo), Novitus (modele Next i Sento E) oraz kasa Jota E 4K PLU marki Elzab.  

 • Zaawansowane kasy systemowe


Systemowe kasy dla przedsiębiorców zapewniają wiele dodatkowych funkcji i są to rozwiązania dla dużych firm. Urządzenia przede wszystkim współpracują z innymi kasami. W jednym systemie sprzedaży połączone są także z programem magazynowym. Tego typu sprzęt komunikuje się z serwerem online i posiada ogromną pamięć dla bazy towarowej (nawet do 120 000 towarów!). Kasy systemowe zapewniają także takie wygodne opcje, jak obsługa krat lojalnościowych, wykonywanie opłat za rachunki, sprzedaż doładowań oraz wiele innych. Cenione przez klientów systemowe rozwiązania fiskalne, to kasy marki Elzab (modele Delta Max E 40K oraz Sigma) oraz kasa Novitus Next wyposażona w wygodny tablet.  

 • Kasy fiskalne online

Zmieniające się przepisy stopniowo wprowadzają kasy fiskalne online do firm rejestrujących sprzedaż. Urządzenia online za pośrednictwem internetu łączą się z Centralnym Rejestrem Kas dostarczając szczegółowych danych (paragony, raporty, niefiskalne dokumenty itp.). Zaawansowane kasy fiskalne online spełniające wymogi prawne to następujące sprzęty: Elzab K10 Onlin, Farex Pro 300 Online, Fawag Lite Online, Datecs WP-50 Online, Posnet Ergo Online oraz dwa modele marki Novitus - Nano Online oraz Sento Online.

 • Kasy fiskalne On-Line READY

Rynek dostosowuje rozwiązania do potrzeb, dlatego też w sprzedaży dostępne są modele online ready. Urządzenia te nie są kasami online, jednakże producent umożliwia modernizację sprzętu do wersji online w ramach gwarancji. Kasy fiskalne online ready to sprzęt dla firm, które obecnie nie mają obowiązku stosowania kasy online, jednakże taki wariant może pojawić się w przyszłości. Doskonałe modele online ready, to kasy marek Elzab (Mera + TE FV, K10, Jota E 4K PLU) oraz Novitus (Plus E oraz Novitus Nano E).

FiskaLine.pl - nowoczesne kasy dla każdej branży

Zakup odpowiedniej kasy może sprawić problem, dlatego też warto skorzystać z oferty FiskaLine.pl - sklepu prowadzonego przez firmę PIM s.c. Przedsiębiorstwo to znajduje się w Krakowie i oferuje duży wybór kas fiskalnych dla każdej z branż. Firma prowadzi także profesjonalne doradztwo oraz pomoc w dostosowaniu urządzeń. FiskaLine.pl to także atrakcyjne ceny i dostęp do najlepszych kas renomowanych producentów w jednym miejscu.

 

Zobacz też: Zwolnienie z kasy fiskalnej - rozporządzenie

Ostatnio na blogu
Przegląd kas fiskalnych co ma do wyboru przedsiębiorca w 2019 roku

Przepisy prawa, a konkretnie ustawa o podatku od towarów i usług, wymagają od wielu przedsiębiorców rejestracji sprzedaży z wykorzystaniem kas fiskalnych. Zasady te dotyczą przede wszystkim firm, które prowadzą sprzedaż na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych. Na rynku dostępnych jest wiele modeli kas fiskalnych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą dobrać urządzenie optymalnie dopasowane do potrzeb prowadzonej działalności. W tym artykule znajduje się przegląd kas fiskalnych - różne modele dla wielu rodzajów działalności. Zapraszamy do lektury. 

Kasy fiskalne w 2019 roku. Nowe rozporządzenie dotyczące ewidencji i zwolnień

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. z 2018 r. poz. 2519 ) wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2019 roku. Okres obowiązywania nowych przepisów to trzy lata, to jest do 31 grudnia 2021 roku. Wprowadzone zarządzenia różnią się od poprzednich w kilku aspektach, jednak duża część pozostała niezmieniona w treści rozporządzenia. Kasy fiskalne to ciągły obowiązek większej części polskich przedsiębiorców prowadzących obrót usług i towarów.

Fiskalline, czyli nowoczesne kasy online

Każdy, kto prowadzi sprzedaż towarów lub usług, musi rejestrować transakcje za pomocą kasy fiskalnej. Do niedawna większość przedsiębiorców wykorzystywała w tym celu kasy z papierowym lub elektronicznym zapisem kopii. W przypadku takich kas wszystkie informacje były archiwizowane, jednakże dotarcie do nich zabierało sporo czasu. Obecnie coraz popularniejszym rozwiązaniem są kasy online, które na bieżąco przesyłają informacje o dokonanych transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że wymiana kas na nowe modele będzie obowiązkiem każdego przedsiębiorcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl