do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana


Kasy i urządzenia fiskalne w Krakowie

Firma Informatyczna PIM s.c.

os. Piastów 65/U8A
31-625 Kraków
Dzielnica: Nowa Huta

kom. 607 985 314
kom. 607 707 152

e-mail: kp@pim.krakow.pl
e-mail: szp@pim.krakow.pl
strona www: www.pim.krakow.pl
e-sklep: www.FiskalLine.pl
Znajdź nas w Krakowie

Serwis

Serwisujemy kasy fiskalne i urządzenia z dojazdem do klienta na terenie wszyskich dzielnic Krakowa: Podgórze, Bieżanów-Prokocim, Łagiewniki, Dębniki, Zwierzyniec, Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Grzegórzki, Czyżyny.

A także na terenie okolicznych miejscowości: Wieliczka, Zielonki, Zabierzów, Liszki, Skawina, Mogilany, Niepołomice, Gdów, Biskupice, Kłaj.

Program fiskalny Insert

Terminale płatnicze

Poradnik fiskalny


Novitus Nano E

Posnet Thermal HD

Subiekt GT

Ostatnio na blogu
Czym się różni czytnik kodów od kolektora danych?

Czytnik kodów i kolektor danych to urządzenia powszechnie wykorzystywane w handlu do odczytywania kodów kresowych znajdujących się na produktach. Choć bywają ze sobą mylone, to warto wiedzieć, że oba urządzenia nie są ze sobą tożsame. Czym się od siebie różnią? O tym w artykule!

Dawno minęły już czasu ręcznego naklejania cen na opakowania sklepowych towarów. Ręcznie wypisywane, wycinane, poprawiane, a potem zaklejane kiedy nagle zmieniły się ceny lub w ramach wyprzedaży wprowadzono rabat. Świat poszedł do przodu, dzisiaj korzystamy z narzędzia, które większość pracy wykonuje za nas. Takim urządzeniem właśnie jest metkownica do cen. Lekkie, poręczne i niezawodne urządzenie, które pomaga utrzymywać porządek w stanach magazynowych każdego sklepu, hurtowni lub firmy produkcyjnej. 

Metkownice wykorzystuje się zarówno do znaczenia towarów konsumenckich w sklepach, jak i produktów i półproduktów w magazynach firm handlowych i produkcyjnych.

Dzięki niej możemy skatalogować produkty z pojedynczej dostawy, a nawet indywidualnego transportu. Umieszczony na nich w ten sposób kod kreskowy pozwoli na cyfrową aktualizację stanów magazynowych. Przesłanie informacji POS (punktom sprzedażowym), zamówienie wyprzedawanych partii towarów. Jest to szczególnie istotne w przypadku pracy z wieloma magazynami, gdzie konieczne jest utrzymywanie aktualnych informacji online i udostępnianie ich na zapytania wielu potencjalnych klientów.

Metkownice do cen ułatwią odczytanie ceny konsumentowi i pozwolą na automatyczne zaczytanie ceny przy kasie. Ewentualny rabat lub zmiana ceny będzie równie łatwa. Dlatego też metkownice są wykorzystywane w małych i dużych sklepach spożywczych, chemicznych i technicznych, tak samo w sklepach wielkopowierzchniowych. Metkownice służą oznaczaniu odzieży, obuwia, bielizny i wszelkiej galanterii. Praktycznie ciężko wyobrazić sobie sklep pozbawiony tego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych producentów, co gwarantuje ich wysokoą jakość i niezawodność: Sato Kendo i Judo.

Rodzaje metkownic w naszym sklepie w Krakowie

Metkownice mogą być jednorzędowe, dwurzędowe i trzyrzędowe. Wyróżniamy także metkownice igłowe. Rozróżnienie to oznacza ilość informacji, jaką można zamieścić na wydruku. W zależności do tego, jaki typ produktu mamy w ofercie, konieczne może okazać się zamieszczanie dodatkowych informacji lub też mocowanie metkownicy w określony sposób.

Metkownica jednorzędowa jest przydatna w oznakowaniu produktów prostych, niewymagających wielu informacji. Takimi mogą być nazwa towaru, cena, kod kreskowy, również termin przydatności przy produktach spożywczych. Standardowo metkownica jednorzędowa drukuje 10 znaków cyfrowych oraz znaki specjalne takie jak zł, gr, €, £, kg, g, wszystko w jednej linijce. 

Metkownica dwurzędowa pozwala na zamieszczenie większej ilości informacji, ponieważ mieści po 11 znaków w rzędzie. Metkownica trzyrzędowa odpowiednio więcej. 

Jak działają metkownice do cen?

Metkownica do cen to urządzenie, które służy do oznaczania produktów. Jej zadaniem jest druk zaprogramowanych oznaczeń na papierowej taśmie samoprzylepnej i automatyczne nanoszenie ich na opakowanie.

Inną kategorią są metkownice igłowe. Metkownica igłowa służy do etykietowania ubrań, tkanin, dywanów i innych materiałów tekstylnych. Metkownica igłowa przymocowuje etykietę przy pomocy igły, przyszywając ją do materiału za pomocą specjalnej nici.

Metkownice to łatwe w obsłudze i trwałe urządzenia, które nie wymagają specjalnego przygotowania, ani szkolenia personelu. 

Złóż zamówienie online lub odwiedź nasz sklep w Krakowie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl