do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana


Kasy i urządzenia fiskalne w Krakowie

Firma Informatyczna PIM s.c.

os. Piastów 65/U8A
31-625 Kraków
Dzielnica: Nowa Huta

kom. 607 985 314
kom. 607 707 152

e-mail: kp@pim.krakow.pl
e-mail: szp@pim.krakow.pl
strona www: www.pim.krakow.pl
e-sklep: www.FiskalLine.pl
Znajdź nas w Krakowie

Serwis

Serwisujemy kasy fiskalne i urządzenia z dojazdem do klienta na terenie wszyskich dzielnic Krakowa: Podgórze, Bieżanów-Prokocim, Łagiewniki, Dębniki, Zwierzyniec, Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Grzegórzki, Czyżyny.

A także na terenie okolicznych miejscowości: Wieliczka, Zielonki, Zabierzów, Liszki, Skawina, Mogilany, Niepołomice, Gdów, Biskupice, Kłaj.

Program fiskalny Insert

Terminale płatnicze

Poradnik fiskalny


Novitus Nano E

Posnet Thermal HD

Subiekt GT

Ostatnio na blogu
Czym się różni czytnik kodów od kolektora danych?

Czytnik kodów i kolektor danych to urządzenia powszechnie wykorzystywane w handlu do odczytywania kodów kresowych znajdujących się na produktach. Choć bywają ze sobą mylone, to warto wiedzieć, że oba urządzenia nie są ze sobą tożsame. Czym się od siebie różnią? O tym w artykule!

Drukarki fiskalne Online

Rozwiązania online stają się coraz bardziej popularne. Zamiast łączyć wszystko kablem, korzystamy z wifi i sieci komórkowych, aby skomunikować wszystkie urządzenia ze sobą. Dostosowane są do tego nowe generacje drukarek online, które potrafią dzięki temu wygodnie obsługiwać kilka kas fiskalnych, zarówno fizycznych jak i programowych.

Drukarki fiskalne online wyposażone we własną baterię mogą pracować niezależnie od bieżącego źródła zasilania. Pozwala to na wygodną i ergonomiczną aranżację biura oraz wygodniejszy dostęp do wydruków dla wielu stanowisk sprzedażowych.

Ulgi na zakup drukarki fiskalnej

Przedsiębiorca, który nabywa drukarkę fiskalną online ma prawo otrzymać zwrot 90% poniesionych w związku z tym kosztów netto, jednakże nie więcej niż 700 zł. To jednak nie wszystko, przedsiębiorca ubiegający się o ulgę musi spełnić następujące warunki:

  • rozpocząć ewidencjonowanie sprzedaży z wykorzystaniem kasy fiskalnej zgodnie z obowiązującym terminem - jeśli takiemu wymogowi podlega;
  • rozpocząć dobrowolne ewidencjonowanie sprzedaży fiskalnej z wykorzystaniem kasy rejestrującej — jeżeli nie podlega obowiązku ustawowemu w tym zakresie, ani nie prowadził dotąd rejestracji sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej;
  • dysponować dowodem zakupu kasy fiskalnej i zapłaty całej wynikającej z tego należności; 

Ceny drukarek fiskalnych online są uzależnione od dostępnego modelu i zawartych w nich funkcjonalności. Warto wybrać urządzenie, które będzie najlepiej spełniać potrzeby danej jednostki handlowej, uwzględniać liczbę stanowisk sprzedażowych oraz praktykę obsługi klientów.

DRUKARKA FISKALNA ELZAB CUBE ONLINE

DRUKARKA FISKALNA ELZAB CUBE ONLINE

Producent: Elzab
2 519,51 zł (brutto: 3 099,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA ONLINE BT/WIFI LAN

DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA ONLINE BT/WIFI LAN

Producent: Elzab
2 682,11 zł (brutto: 3 299,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DRUKARKA FISKALNA ELZAB Zeta Online

DRUKARKA FISKALNA ELZAB Zeta Online

Producent: Elzab
1 828,46 zł (brutto: 2 249,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DRUKARKA FISKALNA NOVITUS BONO ONLINE

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS BONO ONLINE

Producent: Novitus
2 490,00 zł (brutto: 3 062,70 zł )
szt.
zobacz więcej
DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON ONLINE

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON ONLINE

Producent: Novitus
2 290,00 zł (brutto: 2 816,70 zł )
szt.
zobacz więcej
DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD II ONLINE

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD II ONLINE

Producent: Novitus
2 990,00 zł (brutto: 3 677,70 zł )
szt.
zobacz więcej
DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL XL2 ONLINE

DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL XL2 ONLINE

Producent: POSNET
2 899,00 zł (brutto: 3 565,77 zł )
szt.
zobacz więcej

W sprzedaży oferujemy łatwe w instalacji i intuicyjne w obsłudze programy sprzedażowe, programy magazynowe, programy księgowe, programy dla hoteli, programy dla gastronomii i programu aukcyjne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem programów, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Oprogramowanie magazynowe

Oprogramowanie magazynowe to niezwykle pomocne narzędzie wspierające zarządzanie wszystkimi elementami działalności handlowej. W naszej ofercie zgromadziliśmy szeroki wybór progów magazynowych. W szczególności polecamy naszym klientom programy SUBIEKT NEXO, SUBIEKT GT i WF-MAG START.

Proponowane oprogramowanie magazynowe wyróżnia się prostą instalacją, intuicyjną obsługą i bogatą funkcjonalnością. Programy magazynowe kompleksowo wspomagają procesy sprzedaży zarówno w małych, jak i średnich firmach bez względu na branżę. 

Programy sklepowe

W ofercie sklepu zgromadziliśmy również oprogramowanie stworzone z myślą o wygodnym i wydajnym prowadzeniu aukcji na serwisach aukcyjnych. Proste w obsłudze oprogramowanie SELLO wspiera sprzedawcę i pozwala na śledzenie aukcji na każdym jej etapie.  

Uzupełnieniem oferty oprogramowania są produkty dedykowane hotelom i gastronomii. Program SOGA stanowi przydatne narzędzie do monitorowania sprzedaży i szczegółowego rozliczania klientów. Program SOHO to dedykowane hotelom narzędzie do kompleksowej obsługi rezerwacji.  

Programy sprzedażowe

Nieocenioną pomocą w ewidencjonowaniu sprzedaży są programy sprzedażowe. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty wybór oprogramowania sprzedażowego, w tym takie programy jak MIKROSUBIEKT czy PC POS 7. Placówki handlowe korzystające z programów wygodniej i sprawniej rozliczają kasjerów i mają podgląd do aktualnego utargu kas.

Proste i przyjazne interfejsy programów sprzedażowych sprawiają, że korzystanie z nich jest w pełni intuicyjne. Dane przechowywane w oprogramowaniu sprzedażowych są w pełni zabezpieczone dzięki systemowi synchronizacji bazy lokalnej i bazy na serwerze.

Oprogramowanie księgowe

Klientom sklepu polecamy również oprogramowanie księgowe – programy RACHMISTRZ NEXO, RACHMISTRZ GT oraz WF-Fakturka. Dostępne programy księgowe są proste w instalacji, przejrzyste w obsłudze, a jednocześnie w pełni funkcjonalne. Dzięki oprogramowaniu księgowemu wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, sporządzanie list umów i płac czy prowadzenie ewidencji VAT staną się prostsze niż nigdy dotąd.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl