do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana


Kasy i urządzenia fiskalne w Krakowie

Firma Informatyczna PIM s.c.

os. Piastów 65/U8A
31-625 Kraków
Dzielnica: Nowa Huta

kom. 607 985 314
kom. 607 707 152

e-mail: kp@pim.krakow.pl
e-mail: szp@pim.krakow.pl
strona www: www.pim.krakow.pl
e-sklep: www.FiskalLine.pl
Znajdź nas w Krakowie

Serwis

Serwisujemy kasy fiskalne i urządzenia z dojazdem do klienta na terenie wszyskich dzielnic Krakowa: Podgórze, Bieżanów-Prokocim, Łagiewniki, Dębniki, Zwierzyniec, Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Grzegórzki, Czyżyny.

A także na terenie okolicznych miejscowości: Wieliczka, Zielonki, Zabierzów, Liszki, Skawina, Mogilany, Niepołomice, Gdów, Biskupice, Kłaj.

Program fiskalny Insert

Terminale płatnicze

Poradnik fiskalny


Novitus Nano E

Posnet Thermal HD

Subiekt GT

Ostatnio na blogu
Czym się różni czytnik kodów od kolektora danych?

Czytnik kodów i kolektor danych to urządzenia powszechnie wykorzystywane w handlu do odczytywania kodów kresowych znajdujących się na produktach. Choć bywają ze sobą mylone, to warto wiedzieć, że oba urządzenia nie są ze sobą tożsame. Czym się od siebie różnią? O tym w artykule!

Małe, lekkie i bardzo poręczne kasy fiskalne mobilne to rozwiązanie idealne dla osób poszukujących sprzętu, który jest odpowiedni dla prowadzonego biznesu. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest nieustanna zmiana miejsca, gdzie wszystko odbywa się bardzo dynamicznie – mobilne kasy fiskalne świetnie spełnią swoje zadanie.

KASA FISKALNA NOVITUS NANO E

KASA FISKALNA NOVITUS NANO E

Producent: Novitus
1 137,40 zł (brutto: 1 399,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Kasa fiskalna to elektroniczne urządzenie, służące do ewidencji sprzedaży detalicznej. Dzięki kasie fiskalnej dokonuje się naliczenie sprzedaży i należnego z tego tytułu podatku VAT. Ewidencjonowany w ten sposób przychód służy do kalkulacji rachunku wyników działalności, a finalnie dochodu do opodatkowania. Kasy fiskalne mogą współpracować z systemami magazynowymi, CRM i ERP, w zależności od tego czy są stosowane przez niewielkiego przedsiębiorcę, czy też większą firmę. 

Małe kasy fiskalne świetnie się sprawdzają jako niewielkie urządzenia mobilne, wyposażone we własny akumulator i komunikację online. Dzięki temu mogą obsłużyć wiele stanowisk sprzedażowych, jednakowo tych stacjonarnych jak i terenowych. Mobilna kasa fiskalna rejestruje wszystkie dokonane transakcje we własnej pamięci. Może być wyposażona w niewielką drukarkę paragonów lub faktur, albo współpracować z urządzeniem zewnętrznym.

Mobilnej kasy fiskalnej nie należy mylić z aplikacją instalowaną na smartfonie lub na komputerze. Tego typu rozwiązania mają charakter programowy i nie są przeznaczone dla dedykowanych urządzeń.

Dla kogo przenośna kasa fiskalna

Przenośna kasa fiskalna to doskonałe rozwiązanie dla mobilnych handlowców. Dzięki niej pracownik może rejestrować każdą sprzedaż, a dane zostaną automatycznie przekazane np. do systemu magazynowego lub księgowego. Przenośna kasa fiskalna (posnet) wyposażona w drukarkę umożliwi wydruk faktury lub paragonu fiskalnego. 

Kasa mobilna sprawdzi się też w przypadku handlu obwoźnego. Wykorzystują ją handlowcy na giełdach spożywczych i bazarach. Również w przypadku mobilnych punktów gastronomicznych, zarówno sezonowych (letnich lub zimowych) jak i stałych. Z zalet kas mobilnych korzystają też usługodawcy, świadczący swoją ofertę u klientów - firmy remontowe, przewozy przeprowadzkowe, usługi montażu mebli lub napraw i wymiany sprzętu AGD. 

Na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze małej kasy fiskalnej?

Decydując się na zakup kasy fiskalnej powinniśmy wziąć pod uwagę czynniki takie jak aktualna homologacja. Kasy fiskalne, aby mogły pełnić swoją funkcję muszą mieć aktualne zaświadczenie z Ministerstwa Finansów. 

Drugim czynnikiem jest profesjonalizm dostawcy, który ułatwi nam podjęcie optymalnego wyboru rodzaju i marki urządzenia. Jego wiarygodność umożliwi nam w przyszłości korzystanie z profesjonalnego serwisu. W przypadku zgłoszenia gwarancyjnego dostawca ma obowiązek naprawić uszkodzoną kasę lub wymienić urządzenie na nowe.

Samo urządzenie fiskalne powinno spełniać, co równie ważne, kryteria trwałości. Najlepiej kierować się marką i zaufaniem do producenta, jednak to nie wszystko. Urządzenie powinno być odporne na upadki, wilgoć, kurz. Należy zwrócić uwagę, czy posiada intuicyjną obsługę i wygodny, duży wyświetlacz. Istotna jest także waga urządzenia i poręczność, w końcu będzie towarzyszyć pracownikowi na co dzień. 

Zobacz nasze poradniki:

Przewodnik po kasach fiskalnych

Zawieszenie działalności: co z przeglądem kasy fiskalnej?

Serwis kas i drukarek fiskalnych w Krakowie, gdzie i jak to zrobić?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl