do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
 1. Kasy Fiskalne
 2. Drukarki Fiskalne
 3. Drukarki Niefiskalne
 4. Terminale Płatnicze Rok za darmo!
 5. Wagi
 6. Terminale POS
 7. Oprogramowanie
 8. Czytniki kodów kreskowych
 9. Szuflady kasowe
 10. Metkownice
 11. Kolektory Danych
 12. Blog


Firma Informatyczna PIM s.c.

os. Piastów 65/U8A
31-625 Kraków
Dzielnica: Nowa Huta

kom. 507 063 698
kom. 607 707 152
tel. 12 292 24 82

e-mail: kp@pim.krakow.pl
e-mail: ko@pim.krakow.pl
strona www: www.pim.krakow.pl
e-sklep: www.FiskalLine.pl

Serwis

Serwisujemy kasy fiskalne i urządzenia z dojazdem do klienta na terenie wszyskich dzielnic Krakowa: Podgórze, Bieżanów-Prokocim, Łagiewniki, Dębniki, Zwierzyniec, Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Grzegórzki, Czyżyny.

A także na terenie okolicznych miejscowości: Wieliczka, Zielonki, Zabierzów, Liszki, Skawina, Mogilany, Niepołomice, Gdów, Biskupice, Kłaj.

Program fiskalny Insert

Terminale płatnicze

Poradnik fiskalny


Novitus Nano E

Posnet Thermal HD

Subiekt GT Urządzenia według działalności

Serwis kas i drukarek fiskalnych w Krakowie, gdzie i jak to zrobić?
Serwis kas i drukarek fiskalnych w Krakowie, gdzie i jak to zrobić?

Każdego roku coraz więcej firm inwestuje w zakup kas fiskalnych. Jest to związane z rozwojem wielu branż, a także zmianą przepisów. Istnieją bowiem przestrzenie działalności, gdzie posiadanie kasy fiskalnej jest koniecznością: branża paliwowa, branża budowlana, branża gastronomiczna. Poza tym kasę fiskalną powinna posiadać każda firma, której obroty są wyższe niż 200.000 zł rocznie. Jak znaleźć dobrą kasę fiskalną w Krakowie  i, gdzie ją serwować?

Serwis kas fiskalnych - pomyśl o tym zanim kupisz

Szukasz kasy fiskalnej? Przeglądasz różne oferty?

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję sprawdź nie tylko funkcjonalność i praktyczność danej klasy, ale również czy serwis danego modelu jest dostępny. Warto o tym pamiętać! Nie da się ukryć bowiem, że kasa fiskalna to przy prowadzeniu działalności gospodarczej (szczególnie, kiedy sprzedajemy towary lub usługi na szeroką skalę) jest priorytetem. Zanim kupisz dany model, zapoznaj się z dostępnością serwisów kas fiskalnych w pobliżu. Im szybciej serwisujesz daną kasę, tym szybciej Twoje przedsiębiorstwo będzie mogło znów normalnie funkcjonować - bez zastojów. 

Serwis kas fiskalnych - jaki wybrać w Krakowie?

Prowadzisz firmę w Krakowie lub okolicach? Skorzystaj z oferty Fiskaline. To nie tylko dobrej jakości serwis, ale także sprzedaż wszelkiego rodzaju kas fiskalnych. Dużym, jak nie podstawowym atutem tej firmy jest fakt, że w swoim katalogu produktów posiada ona różnego rodzaju kasy fiskalne.

Urządzenia nowych producentów, jak i tych którzy na rynku istnieją już bardzo wiele lat. Kasa fiskalna, drugiej kasie fiskalnej nierówna. Inną kasę fiskalną wybierze mały, drobny przedsiębiorstwa, inną duża korporacja, wielobranżowy sklep, który każdego dnia realizuje sporo poważnych zamówień. Fiskaline serwisuje różnego typu kasy fiskalne. Zarówno te znanych na rynku marek, jak i produkty wchodzących na rynek firm. 

Serwis kas fiskalnych nie tylko najnowszych modeli

Wielu przedsiębiorców narzeka, że wiele serwisów zajmuje się jedynie nowymi modelami kas lub tym bardziej popularnymi. Z Fiskaline jest inaczej - u nas możesz serwisować mniej znane typy kas fiskalnych. Wystarczy, że zadzwonisz, napiszesz, podasz model kasy fiskalnej, a my postaramy się pomóc.

Posiadamy części do nawet najstarszych modeli. Nie byłoby to też możliwe bez naszego zespołu, który ma wieloletnie doświadczenie - zna idealnie obsługę nowych, nowatorskich urządzeń, kas fiskalnych do mobilnego biznesu. Nasz zespół doskonale radzi sobie też świetnie ze starszymi modelami kas fiskalnych. 

Zobacz również: https://fiskalline.pl/pl/n/Kasy-fiskalne-w-2019-roku.-Nowe-rozporzadzenie-dotyczace-ewidencji-i-zwolnien/16

Fiskaline - profesjonalny serwis kas fiskalnych w Krakowie

Serwisujemy szybko i fachowo. Wiemy, że czas to pieniądz, a kasa fiskalna to jedno z najważniejszych urządzeń, z których korzystamy prowadząc działalność gospodarczą. Skontaktuj się z nami - serwisujemy w naszej siedzibie lub w firmie klienta.

Ostatnio na blogu
Przegląd kas fiskalnych co ma do wyboru przedsiębiorca w 2019 roku

Przepisy prawa, a konkretnie ustawa o podatku od towarów i usług, wymagają od wielu przedsiębiorców rejestracji sprzedaży z wykorzystaniem kas fiskalnych. Zasady te dotyczą przede wszystkim firm, które prowadzą sprzedaż na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych. Na rynku dostępnych jest wiele modeli kas fiskalnych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą dobrać urządzenie optymalnie dopasowane do potrzeb prowadzonej działalności. W tym artykule znajduje się przegląd kas fiskalnych - różne modele dla wielu rodzajów działalności. Zapraszamy do lektury. 

Kasy fiskalne w 2019 roku. Nowe rozporządzenie dotyczące ewidencji i zwolnień

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. z 2018 r. poz. 2519 ) wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2019 roku. Okres obowiązywania nowych przepisów to trzy lata, to jest do 31 grudnia 2021 roku. Wprowadzone zarządzenia różnią się od poprzednich w kilku aspektach, jednak duża część pozostała niezmieniona w treści rozporządzenia. Kasy fiskalne to ciągły obowiązek większej części polskich przedsiębiorców prowadzących obrót usług i towarów.

Fiskalline, czyli nowoczesne kasy online

Każdy, kto prowadzi sprzedaż towarów lub usług, musi rejestrować transakcje za pomocą kasy fiskalnej. Do niedawna większość przedsiębiorców wykorzystywała w tym celu kasy z papierowym lub elektronicznym zapisem kopii. W przypadku takich kas wszystkie informacje były archiwizowane, jednakże dotarcie do nich zabierało sporo czasu. Obecnie coraz popularniejszym rozwiązaniem są kasy online, które na bieżąco przesyłają informacje o dokonanych transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że wymiana kas na nowe modele będzie obowiązkiem każdego przedsiębiorcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl